Aktuální místní čas zde: Masindi Port, Uganda
Dotaz: Kolik je hodin zde: Masindi Port? Odpověď: Masindi Port (Western Region) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 18:16 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Masindi Port Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Kampala) »
| Masindi Port informace: | |
|---|---|
| Země: | Uganda |
| Měna: | UGX, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 7 828 = 0.234‰ UGA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1039 m |
| GPS souřadnice | 1° 41' 45.8" Sever, 32° 5' 9.9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 188.6 km (117.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9818.5 km (6100.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Uganda (+3) |
| Napájecí zástrčka | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Masindi Portje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Masindi Port
![]() 06:42 |
![]() |
![]() 18:55 |
Časový rozdíl odtud: Masindi Port
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 0.234‰ UGA Populace



