Aktuální místní čas zde: Kapiri Mposhi, Zambie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kapiri Mposhi? Odpověď: Kapiri Mposhi (Central) Místo se nachází v časovém pásmu "CAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 16:13 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Kapiri Mposhi Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Kapiri Mposhi informace: | |
|---|---|
| Země: | Zambie |
| Měna: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 37 942 = 2.819‰ ZMB Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1265 m |
| GPS souřadnice | 13° 58' 17.3" Jih, 28° 40' 11.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1553.5 km (965.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8453.6 km (5252.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Zambie (+6) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Kapiri Mposhije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kapiri Mposhi
![]() 06:21 |
![]() |
![]() 17:43 |
Časový rozdíl odtud: Kapiri Mposhi
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 2.819‰ ZMB Populace



