Aktuální místní čas zde: Sesheke, Zambie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Sesheke? Odpověď: Sesheke (Western) Místo se nachází v časovém pásmu "CAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 16:11 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Sesheke Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Lusaka) »
| Sesheke informace: | |
|---|---|
| Země: | Zambie |
| Měna: | ZMW, Kwacha |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 20 149 = 1.497‰ ZMB Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 951 m |
| GPS souřadnice | 17° 28' 33.3" Jih, 24° 17' 48.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1943.1 km (1207.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8063.9 km (5010.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Zambie (+6) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,D,G [*3] |
Seshekeje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Sesheke
![]() 06:45 |
![]() |
![]() 17:55 |
Časový rozdíl odtud: Sesheke
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.497‰ ZMB Populace



