Aktuální místní čas zde: Bobo-Dioulasso, Burkina Faso
Dotaz: Kolik je hodin zde: Bobo-Dioulasso? Odpověď: Bobo-Dioulasso (High-Basins) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 07:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Bobo-Dioulasso Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Ouagadougou) »
| Bobo-Dioulasso informace: | |
|---|---|
| Země: | Burkina Faso |
| Měna: | XOF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 360 106 = 22.172‰ BFA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 423 m |
| GPS souřadnice | 11° 10' 37.7" Sever, 4° 17' 52.4" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1242.8 km (772.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8764.3 km (5445.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Burkina Faso |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Bobo-Dioulassoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Bobo-Dioulasso
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 18:35 |
Časový rozdíl odtud: Bobo-Dioulasso
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 22.172‰ BFA Populace



