Aktuální místní čas zde: Koudougou, Burkina Faso
Dotaz: Kolik je hodin zde: Koudougou? Odpověď: Koudougou (Centre-Ouest) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 08:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Koudougou Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Ouagadougou) »
| Koudougou informace: | |
|---|---|
| Země: | Burkina Faso |
| Měna: | XOF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 87 347 = 5.378‰ BFA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 303 m |
| GPS souřadnice | 12° 15' 9.5" Sever, 2° 21' 45.8" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1362.4 km (846.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8644.7 km (5371.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Burkina Faso |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Koudougouje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Koudougou
![]() 05:43 |
![]() |
![]() 18:29 |
Časový rozdíl odtud: Koudougou
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 5.378‰ BFA Populace



