Aktuální místní čas zde: Cayenne, Francouzská Guyana
Dotaz: Kolik je hodin zde: Cayenne? Odpověď: Cayenne (Guyane) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 14:43 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Cayenne přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 9 hodin(y), 30 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Cayenne Přenastavení času 2026, 2027 (America/Cayenne) »
| Cayenne informace: | |
|---|---|
| Země: | Francouzská Guyana |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 61 550 = 314.824‰ GUF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 7 m |
| GPS souřadnice | 4° 55' 60" Sever, 52° 19' 60" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 548.5 km (340.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9458.5 km (5877.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Francouzská Guyana |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,D,E [*3] |
Cayenneje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Cayenne
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 18:37 |
Časový rozdíl odtud: Cayenne
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 314.824‰ GUF Populace



