Aktuální místní čas zde: Kourou, Francouzská Guyana
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kourou? Odpověď: Kourou (Guyane) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 14:44 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Kourou přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 9 hodin(y), 29 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Kourou Přenastavení času 2026, 2027 (America/Cayenne) »
| Kourou informace: | |
|---|---|
| Země: | Francouzská Guyana |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 24 029 = 122.907‰ GUF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 5 m |
| GPS souřadnice | 5° 9' 18.6" Sever, 52° 38' 52" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 573.2 km (356.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9433.9 km (5861.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Francouzská Guyana |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,D,E [*3] |
Kourouje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kourou
![]() 06:15 |
![]() |
![]() 18:39 |
Časový rozdíl odtud: Kourou
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 122.907‰ GUF Populace



