Aktuální místní čas zde: Saint-Laurent-du-Maroni, Francouzská Guyana
Dotaz: Kolik je hodin zde: Saint-Laurent-du-Maroni? Odpověď: Saint-Laurent-du-Maroni (Guyane) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 13:27 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Saint-Laurent-du-Maroni přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 10 hodin(y), 46 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Saint-Laurent-du-Maroni Přenastavení času 2026, 2027 (America/Cayenne) »
| Saint-Laurent-du-Maroni informace: | |
|---|---|
| Země: | Francouzská Guyana |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 24 287 = 124.226‰ GUF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 6 m |
| GPS souřadnice | 5° 30' 0" Sever, 54° 1' 60" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 611.5 km (380 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9395.5 km (5838.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Francouzská Guyana |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,D,E [*3] |
Saint-Laurent-du-Maronije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Saint-Laurent-du-Maroni
![]() 06:20 |
![]() |
![]() 18:45 |
Časový rozdíl odtud: Saint-Laurent-du-Maroni
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 124.226‰ GUF Populace



