Aktuální místní čas zde: Egilsstaðir, Island
Dotaz: Kolik je hodin zde: Egilsstaðir? Odpověď: Egilsstaðir (East) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:27 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Egilsstaðir Přenastavení času 2026, 2027 (Atlantic/Reykjavik) »
| Egilsstaðir informace: | |
|---|---|
| Země: | Island |
| Měna: | ISK, Krona |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 2 265 = 7.332‰ ISL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 51 m |
| GPS souřadnice | 65° 15' 55.2" Sever, 14° 23' 41.4" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 7256.8 km (4509.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 2750.2 km (1708.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | islandský (+5) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Egilsstaðirje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Egilsstaðir
![]() 02:51 |
![]() |
![]() 22:57 |
Časový rozdíl odtud: Egilsstaðir
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 7.332‰ ISL Populace



