Aktuální místní čas zde: Freetown, Sierra Leone
Dotaz: Kolik je hodin zde: Freetown? Odpověď: Freetown (Western Area) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 04:43 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Freetown Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Freetown) »
| Freetown informace: | |
|---|---|
| Země: | Sierra Leone |
| Měna: | SLL, Leone |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 13 768 = 2.625‰ SLE Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 15 m |
| GPS souřadnice | 8° 25' 55" Sever, 13° 17' 23" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 937.5 km (582.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9069.5 km (5635.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Sierra Leone (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • D,G [*3] |
Freetownje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Freetown
![]() 06:33 |
![]() |
![]() 19:06 |
Časový rozdíl odtud: Freetown
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 2.625‰ SLE Populace



