Aktuální místní čas zde: Pujehun, Sierra Leone
Dotaz: Kolik je hodin zde: Pujehun? Odpověď: Pujehun (Southern Province) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 03:35 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Pujehun Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Freetown) »
| Pujehun informace: | |
|---|---|
| Země: | Sierra Leone |
| Měna: | SLL, Leone |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 7 926 = 1.511‰ SLE Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 26 m |
| GPS souřadnice | 7° 21' 29" Sever, 11° 43' 15" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 818.1 km (508.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9188.9 km (5709.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Sierra Leone (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • D,G [*3] |
Pujehunje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Pujehun
![]() 06:28 |
![]() |
![]() 18:58 |
Časový rozdíl odtud: Pujehun
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 1.511‰ SLE Populace



