Aktuální místní čas zde: Waterloo, Sierra Leone
Dotaz: Kolik je hodin zde: Waterloo? Odpověď: Waterloo (Western Area) Místo se nachází v časovém pásmu "GMT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: 0) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 03:31 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Waterloo Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Freetown) »
| Waterloo informace: | |
|---|---|
| Země: | Sierra Leone |
| Měna: | SLL, Leone |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 19 750 = 3.765‰ SLE Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 40 m |
| GPS souřadnice | 8° 20' 20" Sever, 13° 4' 15.3" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 927.2 km (576.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9079.9 km (5642 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Sierra Leone (+2) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • D,G [*3] |
Waterlooje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Waterloo
![]() 06:32 |
![]() |
![]() 19:05 |
Časový rozdíl odtud: Waterloo
| Los Angeles | ******* | | | -7 |
| Ciudad de México | ****** | | | -6 |
| New York | **** | | | -4 |
| Rio de Janeiro | *** | | | -3 |
| Londýn | +1 | | | * |
| Moskva | +3 | | | *** |
| Dubaj | +4 | | | **** |
| Bombaj | +5.5 | | | ***** |
| Šanghaj | +8 | | | ******** |
| Tokio | +9 | | | ********* |
| Sydney | +10 | | | ********** |

= 3.765‰ SLE Populace



