Aktuální místní čas zde: Batangafo, Středoafrická republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Batangafo? Odpověď: Batangafo (Ouham) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 08:33 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Batangafo Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Bangui) »
| Batangafo informace: | |
|---|---|
| Země: | Středoafrická republika |
| Měna: | XAF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 15 310 = 3.16‰ CAF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 425 m |
| GPS souřadnice | 7° 18' 3" Sever, 18° 16' 59.9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 811.8 km (504.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9195.3 km (5713.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Středoafrická republika (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Batangafoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Batangafo
![]() 05:28 |
![]() |
![]() 17:59 |
Časový rozdíl odtud: Batangafo
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 3.16‰ CAF Populace



