Aktuální místní čas zde: Carnot, Středoafrická republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Carnot? Odpověď: Carnot (Mambéré-Kadéï) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 08:33 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Carnot Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Bangui) »
| Carnot informace: | |
|---|---|
| Země: | Středoafrická republika |
| Měna: | XAF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 38 071 = 7.858‰ CAF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 551 m |
| GPS souřadnice | 4° 56' 33.8" Sever, 15° 52' 38.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 549.6 km (341.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9457.5 km (5876.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Středoafrická republika (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Carnotje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Carnot
![]() 05:42 |
![]() |
![]() 18:04 |
Časový rozdíl odtud: Carnot
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 7.858‰ CAF Populace



