Aktuální místní čas zde: Mongoumba, Středoafrická republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Mongoumba? Odpověď: Mongoumba (Lobaye) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 08:31 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Mongoumba Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Bangui) »
| Mongoumba informace: | |
|---|---|
| Země: | Středoafrická republika |
| Měna: | XAF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 10 885 = 2.247‰ CAF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 356 m |
| GPS souřadnice | 3° 38' 29.5" Sever, 18° 35' 37.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 404.9 km (251.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9602.2 km (5966.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Středoafrická republika (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Mongoumbaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Mongoumba
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 17:52 |
Časový rozdíl odtud: Mongoumba
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 2.247‰ CAF Populace



