Aktuální místní čas zde: Asmara, Eritrea
Dotaz: Kolik je hodin zde: Asmara? Odpověď: Asmara (Maʼākel) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 15:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Asmara Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Asmara) »
| Asmara informace: | |
|---|---|
| Země: | Eritrea |
| Měna: | ERN, Nakfa |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 563 930 = 97.347‰ ERI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 2334 m |
| GPS souřadnice | 15° 20' 17" Sever, 38° 55' 54.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1705.4 km (1059.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8301.6 km (5158.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Afar/Eritrea (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Asmaraje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Asmara
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 18:49 |
Časový rozdíl odtud: Asmara
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 97.347‰ ERI Populace



