Aktuální místní čas zde: Massawa, Eritrea
Dotaz: Kolik je hodin zde: Massawa? Odpověď: Massawa (Semēnawī Kʼeyih Bahrī) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 15:14 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Massawa Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Asmara) »
| Massawa informace: | |
|---|---|
| Země: | Eritrea |
| Měna: | ERN, Nakfa |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 23 100 = 3.988‰ ERI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 9 m |
| GPS souřadnice | 15° 36' 29.2" Sever, 39° 28' 28.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1735.5 km (1078.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8271.6 km (5139.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | Afar/Eritrea (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Massawaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Massawa
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 18:47 |
Časový rozdíl odtud: Massawa
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 3.988‰ ERI Populace



