Aktuální místní čas zde: Assab, Eritrea
Dotaz: Kolik je hodin zde: Assab? Odpověď: Assab (Debubawī Kʼeyih Bahrī) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 15:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Assab Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Asmara) »
| Assab informace: | |
|---|---|
| Země: | Eritrea |
| Měna: | ERN, Nakfa |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 21 300 = 3.677‰ ERI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 22 m |
| GPS souřadnice | 13° 0' 33" Sever, 42° 44' 22" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1446.5 km (898.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8560.6 km (5319.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Afar/Eritrea (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Assabje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Assab
![]() 05:41 |
![]() |
![]() 18:30 |
Časový rozdíl odtud: Assab
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 3.677‰ ERI Populace



