Aktuální místní čas zde: Barentu, Eritrea
Dotaz: Kolik je hodin zde: Barentu? Odpověď: Barentu (Gash Barka) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 15:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Barentu Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Asmara) »
| Barentu informace: | |
|---|---|
| Země: | Eritrea |
| Měna: | ERN, Nakfa |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 15 891 = 2.743‰ ERI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1009 m |
| GPS souřadnice | 15° 6' 21" Sever, 37° 35' 26.4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1679.6 km (1043.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8327.5 km (5174.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Afar/Eritrea (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Barentuje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Barentu
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 18:54 |
Časový rozdíl odtud: Barentu
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 2.743‰ ERI Populace



