Aktuální místní čas zde: Mana, Francouzská Guyana
Dotaz: Kolik je hodin zde: Mana? Odpověď: Mana (Guyane) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 13:25 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Mana přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 10 hodin(y), 48 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Mana Přenastavení času 2026, 2027 (America/Cayenne) »
| Mana informace: | |
|---|---|
| Země: | Francouzská Guyana |
| Měna: | EUR, Euro |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 5 885 = 30.101‰ GUF Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1 m |
| GPS souřadnice | 5° 39' 33.1" Sever, 53° 46' 35.9" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 629.2 km (391 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9377.8 km (5827.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Francouzská Guyana |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,D,E [*3] |
Manaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Mana
![]() 06:19 |
![]() |
![]() 18:44 |
Časový rozdíl odtud: Mana
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 30.101‰ GUF Populace



