Aktuální místní čas zde: Edd, Eritrea
Dotaz: Kolik je hodin zde: Edd? Odpověď: Edd (Debubawī Kʼeyih Bahrī) Místo se nachází v časovém pásmu "EAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 15:12 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Edd Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Asmara) »
| Edd informace: | |
|---|---|
| Země: | Eritrea |
| Měna: | ERN, Nakfa |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 11 259 = 1.944‰ ERI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 7 m |
| GPS souřadnice | 13° 55' 51.2" Sever, 41° 41' 37.7" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1549 km (962.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8458.1 km (5255.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | Afar/Eritrea (+4) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Eddje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Edd
![]() 05:44 |
![]() |
![]() 18:35 |
Časový rozdíl odtud: Edd
| Los Angeles | ********** | | | -10 |
| Ciudad de México | ********* | | | -9 |
| New York | ******* | | | -7 |
| Rio de Janeiro | ****** | | | -6 |
| Londýn | ** | | | -2 |
| Moskva | | | 0 | |
| Dubaj | +1 | | | * |
| Bombaj | +2.5 | | | ** |
| Šanghaj | +5 | | | ***** |
| Tokio | +6 | | | ****** |
| Sydney | +7 | | | ******* |

= 1.944‰ ERI Populace



